Sosnowiczanie w Pucharze Europy Karate Kyokushin

W dniach 5-6 grudnia 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Europy Open oraz Puchar Europy Karate Kyokushin. W Pucharze Europy startowało 8 zawodników i zawodniczek z Sosnowieckiego Klubu Karate. Wszyscy dzielnie reprezentowali nasz klub i należą im się ciepłe słowa oraz zachęta do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.

Filip Atłas – kumite

Vanessa Goj zajęła pierwsze miejsce w kata juniorów oraz trzecie miejsce w kumite. Drugie miejsce w kata seniorów zajął Piotr Mól. Był to jego pierwszy start w zawodach tak wysokiej rangi. Trzecie miejsce w kumite juniorów zajął Filip Atłas. Czwarte miejsce w kata juniorów zajęła Aleksandra Tarnas. Sensei Kamila Krzak również ukończyła zawody na czwartym miejscu w kata seniorów. Zabrakło jej zaledwie pół punktu aby stanąć na podium. W kumite dziewcząt na piątym miejscu zakończyła zawody Alexandra Maciejewska.

Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy.