Seniorzy Sosnowieckiego Klubu Karate nie zawiedli

9 grudnia 2006 roku w Kielcach odbyły się VII Mistrzostwa Polski Open Kyokushin Karate. Organizatorem turnieju był Kielecki Klub Karate Kyokushin. Obowiązki głównego sędziego pełnił Prezes Polskiej Organizacji Kyokushin Karate – shihan Andrzej Drewniak 7 dan.

Bardzo dobrze w imprezie zaprezentowała się ekipa podopiecznych sensei Eugeniusza Dadzibuga z Sosnowieckiego Klubu Karate. Sosnowiczanie zdobyli w Kielcach dwa srebrne medale.
Na drugim stopniu podium w konkurencji kata kobiet stanęła Małgorzata Dadzibug, jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek naszego kraju, zdobywczyni V miejsca na Mistrzostwach Świata, finalistka Mistrzostw Europy, wielokrotna mistrzyni i v-ce mistrzyni Polski i Śląska, która po przerwie spowodowanej macierzyństwem wróciła na matę.

Na drugiej pozycji w konkurencji kata mężczyzn uplasował się Emil Słaboń, który również ma na swoim koncie wiele medali. Jego kolega klubowy, Artur Moś, startujący w konkurencji kumite mężczyzn odpadł w 1/16 turnieju.