8 grudnia 2013 roku w Hali Widowiskowo Sportowej w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 91 odbył się Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Sosnowca, w którym uczestniczyło 96 członków Sosnowieckiego Klub Karate Kyokushin z filiami w Będzinie i Czeladzi. Turniej rozgrywano w dwóch konkurencjach – Kata i Kumite.
Współorganizatorem Turnieju był Urząd Miasta w Sosonwcu.
Relację z tego turnieju można zobaczyć w TV Sosnowiec.

W imieniu Sosnowieckiego Klubu Karate Kyokushin wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy a gościom dziękujemy za liczne przybycie i kibicowanie. Prezydentowi Miasta Sosnowca składamy podziękowania za objęcie patronatu nad Turniejem i ufundowanie Pucharów.

KATA

Dziewczęta 7 – 9 lat (2006- 2002)

1 Dadzibug Florentyna
2 Zalewska Zuzanna
3 Żyła Estera
4 Danielska Nina

Dziewczęta 11-12-13 lat (2001-2000)

1 Tarnas Karolina
2 Wikarek Natalia
3 Goj Vanessa
4 Kubica Joanna

KUMITE

Dziewczęta 5 lat (2008)

1 Sidorowicz Małgorzata
2 Jania Alicja
3 Karwacka Małgorzata
3 Cierniak Alicja

Dziewczęta 6-7 lat (2007-2006)

1 Szyluk Zofia
2 Dadzibug Florentyna
3 Bielińska Oliwia
3 Wójcik Maja

Dziewczęta 8-9-10 lat (2005-2004-2003)

1 Krężel Emilia
2 Zalewska Zuzanna
3 Żyła Estera
3 Andrzejewska Marta

Dziewczęta 12-13 lat (2001-2000)

1 Maciejewska Aleksandra
2 Wikarek Natalia
3 Kosobucka Sabina
3 Goj Vanessa

KATA

Chłopcy do 8 lat (2005 i młodsi)

1 Bula Mateusz
2 Stachura Beniamin
3 Rogacz Filip

Chłopcy 9 lat (2004)

1 Hajduk Seweryn
2 Magdyj Oliwer
3 Dwoark Dawid
4 Nowak Piotr

Chłopcy 10 lat (2003)

1 Stachowicz Jakub
2 Dziedzic Jakub
3 Maciejewski Mateusz
4 Hajduk Norbert

Chłopcy 12-13 lat (2001-2000)

1 Mieczkowski Kacper
2 Błaszczyk Marcin
3 Madej Łukasz
4 Bełza Jarosław

Chłopcy 14-15 lat (1999-1998)

1 Balion Piotr
2 Rauba Filip

KUMITE

Chłopcy 5 lat (2008)

1 Pająk Filip
2 Filipek Patryk
3 Piekarski Igor

Chłopcy 6-7 lat (2007-2006)

1 Karwacki Jan
2 Broda Karol
3 Snela Artur
3 Krężel Tomasz

1 Wiśniewski Leon
2 Chachoł Alan
3 Klimaszewski Szymon
3 Bajbak Franek

1 Pająk Patryk
2 Balon Marek
3 Pluta Igor
3 Zmarlak Maciej

Chłopcy 8-9 lat (2005-2004)

1 Jastrząb Jakub
2 Barański Jakub
3 Jastrząb Bartosz
3 Stachura Beniamin

1 Hajduk Seweryn
2 Dwoark Dawid
3 Taraska Kuba
3 Krysiak Mateusz

1 Bałaga Filip
2 Makuch Mikołaj
3 Potacki Kacper
3 Magdyj Oliwer

Chłopcy 10-11 lat (2003-2002)

1 Hajduk Norbert
2 Grodecki Mikołaj
3 Piasecki Oskar
3 Stachowicz Jakub

1 Mieczkowski Kacper
2 Bajbak Filip
3 Popek Norbert
3 Maciejewski Mateusz

Chłopcy 12-13 lat (2001-2000)

1 Bełza Jarosław
2 Błaszczyk Marcin
3 Skwara Tomasz
3 Madej Łukasz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów w naszej GALERII