Śląska Liga Karate – Radzionków

W ubiegły weekend w Radzionkowie odbył się Turniej Śląskiej Ligi Karate dzieci i młodzieży, na którym reprezentanci Sosnowieckiego Klubu Karate wywalczyli 1 srebrny oraz 2 brązowe medale. W turnieju wystartowało 8 zawodników SKK:
-Antończak Amelia, Dybich Anna, Gaza Weronika, Górski Jacek, Mrozowicz Emilia i Kamila, Żak Julia oraz Urbańczyk Kamil. Na podium stanęła Dybich Anna (Dojo – Sosnowiec) zajmując w swojej kategorii kumite 2 miejsce, 3 miejsce wywalczyła Gaza Weronika (Dojo – Czeladź). Wśród młodych mężczyzn 3 miejsce zajął Kamil Urbańczyk (Dojo – Sosnowiec). Na zawodach zawodników wspierał Shihan Eugeniusz Dadzibug oraz Sensei Marcel Rudzki wraz z rodzicami.
W roli sędziego Sosnowiecki Klub reprezentował Sensei Jarosław Pieszka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. OSU!