2010

GRUDZIEŃ

18.12.2010 – XI Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

I m – Kamil Zagajski
III m – Patryk Rejdych
III m – Michał Słomka

Reprezentacja Sosnowieckiego Klubu Karate: Karolina Jama; Bartłomiej Jama, Kamil Zagajski, Patryk Rejdych, Michał Słomka


4.12.2010 – Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin – Sosnowiec

Kata dziewcząt rocznik 2001 – 1998
I m – Aleksandra Tarnas
II m – Joanna Kubica
III m – Angelika Krysztoforska
IV m – Sonia Rokicka
Wyróżnienie – Katarzyna Kubica (najmłodsza zawodniczka tej konkurencji)
Emilia Krężel (najmłodsza zawodniczka tej konkurencji)

Kata chłopców rocznik 2001 – 2000
I m – Kacper Mieczkowskim
II m – Marcin Błaszczyk
III m – Ożarowski Jakub
IV m – Jan Szczotka
Wyróżnienie – Jakub Herisz (najmłodszy zawodnik tej konkurencji)

Kata chłopców rocznik 1999 – 1997
I m – Piotr Mól
II m – Marcel Groniak
III m – Jerzy Pryga
IV m – Bartłomiej Pawlak

Kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze
I m – Oliwia Kibitlewska
II m – Wiktoria Domagała
III m – Karolina Kupiec
III m – Emilia Krężel
Wyróżnienie – Anna Sztuk (najmłodsza zawodniczka tej konkurencji)

Kumite dziewcząt rocznik 2001 – 1998
I m – Angelika Krysztoforska
II m – Magdalena Bednarska
III m – Aleksandra Tarnas
III m – Karolina Koprowska

Kumite chłopców rocznik 2003 i młodsze
I m – Norbert Popek
II m – Oliwier Kwiatkowski
III m – Jakub Dziedzic
III m – Mikołaj Gruszeczka

Kumite chłopców rocznik 2002 – 2001
I m – Łukasz Madej
II m – Daniel Makuch
III m – Kacper Grzęda
III m – Oliwier Rąpała

Kumite chłopców rocznik 2000 – 1999
I m – Hubert Cytlak
II m – Jan Szczotka
III m – Marcin Błaszczyk
III m – Igor Tomecki

Kumite chłopców rocznik 1998 – 1997
I m – Piotr Mól
II m – Bartłomiej Pawlak
III m – Marcel Groniak
III m – Filip Atłas

Kumite młodzików i juniorów młodszych
I m – Ivan Radew
II m – Przemysław Weidl
III m – Mateusz Ruszkiewicz

Kumite seniorów
I m – Piotr Sztuk
II m – Marcin Legenza
III m – Łukasz Wojnarowski


LISTOPAD

11.11.2010 – XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI – Chełm

II m – Marcel Rudzki – kumite seniorów do 75 kg
II m – Michał Słomka – kumite juniorów młodszych powyżej 65 kg
II m – Piotr Mól – kumite kadetów powyżej 40 kg


7.11.2010 – X Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin Open 2010 – Belgrad (Serbia)

III m w kat. kumite juniorów + 80 – Przerada Mikołaj
IV m w kata – Kamila Żurek
Sosnowiecki Klub Karate reprezentowali: Małgorzata Dadzibug, Kamila Żurek, Grzegorz Ocieczek, Mikołaj Przerada, Sebastian Rus , Kamil Zagajski.


PAŹDZIERNIK

23.10.2010 – III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – Leżajsk

I m – Pryga Jerzy – kata kadeci rocznik 1997, 1998
I m – Wojdat Arkadiusz – kumite chłopcy rocznik 2001 i młodsi powyżej 35 kg
II m – Mieczkowski Kacper – kata dzieci rocznik 2001, 2002
III m – Atłas Filip – kumite kadeci rocznik 1997, 1998 powyżej 40 kg
Sosnowiecki Klub Karate reprezentowali: Klimek Justyna, Zygulska Patyrycja, Atłas Filip, Cytlak Hubert, Mieczkowski Kacper, Mielniczuk Mateusz, Osiński Wojciech, Pryga Jerzy, Wojdat Arkadiusz.


WRZESIEŃ

25.09.2010 – Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

I m – Mieczkowski Kacper – kata chłopców 8 – 9 laI
I m – Tarnas Aleksandra – kata dziewcząt 12 – 13 lat
I m – Rejdych Patryk – kumite juniorów młodszych powyżej 70 kg
II m – Rejdych Partyk – kata chłopców 16 – 17 lat
III m – Pryga Jerzy – kata chłopców 12 – 13 lat
III m – Suchy Dariusz – kumite młodzicy do 65 kg
III m – Przerada Mikołaj – kumite juniorów powyżej 80 kg
IV m – Mól Piotr – kata chłopców 12 – 13 lat
V m – Błaszczyk Marcin – kata chłopców 10 – 11 lat
VI m – Ożarowski Jakub – kata chłopców 8 – 9 lat
VII m – Siata Karol – kata chłopców 10 – 11 lat
VIII m – Tomecki Igor – kata chłopców 10 – 11 lat

Sosnowiecki Klub Karate reprezentowali Mieczkowskli Kacper, Ożarowski Jakub, Tarnas Aleksandra, Pryga Jerzy, Suchy Dariusz, Rejdych Patryk, Mieczkowski Dawid, Przerada Mikołaj, Tomecki Igor, Mól Piotr, Jan Szczotka, Błaszczyk Marcin, Siata Karol


CZERWIEC

20.06.2010 – Mistrzostwa Sosnowca Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta 2010 – Sosnowiec

KATA DZIEWCZĄT DO 9 LAT:
I m – Dadzibug Laura
II m – Młynarska Olga
III m – Krężel Emilia

KATA CHŁOPCÓW DO 8 LAT:
I m – Herisz Jakub
II m – Pucia Tycjan

KATA DZIEWCZĄT OPEN:
I m – Klich Wiktoria
II m – Krysztoforska Angelika
III m – Pisarska Pucia Aneta

KATA CHŁOPCÓW 9-13 LAT KAT. LEKKA:
I m – Sokół Tomasz
II m – Siata Karol
III m – Ożarowski Jakub

KATA CHŁOPCÓW 9-13 LAT KAT. ŚREDNIA:
I m – Pryga Jerzy
II m – Groniak Marcel
III m – Sodel Marcin

KATA CHŁOPCÓW 9-13 LAT KAT. CIĘŻKA:
I m – Mól Piotr
II m – Pawlak Bartłomiej
III m – Ruszkiewicz Mateusz

KATA MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH:
I m – Suchy Dariusz
II m – Słomka Michał
III m – Góra Norwid

KATA SENIORÓW:
I m – Rus Sebastian
II m – Kurowski Mateusz
III m – Buczkowski Piotr

KATA SENIORÓW + 35 LAT:
I m – Serwatka Sylwester
II m – Kurowski Wojciech
III m – Michta Andrzej

KUMITE CHŁOPCÓW DO 7 LAT:
I m – Kwiatkowski Oliwier
II m – Grodecki Mikołaj
III m – Popek Norbert
III m – Magdyj Oliwer

KUMITE CHŁOPCÓW 8 LAT:
I m – Jochimczyk Grzegorz
II m – Jach Konrad
III m – Machowski Damian
III m – Herisz Jakub

KUMITE DZIEWCZĄT DO 9 LAT:
I m – Dadzibug Laura
II m – Młynarska Olga
III m – Krężel Emilia
III m – Fabryczny Alicja

KUMITE DZIEWCZĄT DO 14 LAT:
I m – Klich Wiktoria
II m – Dolniak Marianna
III m – Krysztoforska Angelika
III m – Toda Roksana

KUMITE KADETÓW KAT. LEKKA:
I m – Wojdat Arkadiusz
II m – Cytlak Hubert
III m – Makuch Daniel
III m – Madej Łukasz

KUMITE KADETÓW KAT. ŚREDNIA:
I m – Atłas Filip
II m – Błaszczyk Marcin
III m – Pryga Jerzy
III m – Szczotka Jan

KUMITE KADETÓW KAT. CIĘŻKA:
I m – Mól Piotr
II m – Ruszkiewicz Mateusz
III m – Pawlak Bartek
III m – Brodziak Karol

KUMITE MODZIKÓW I JUNIRÓW MŁODSZYCH:
I m – Mieczkowski Dawid
II m – Góra Norwid
III m – Słomka Michał
III m – Suchy Dariusz

KUMITE SENIORÓW + 35 LAT:
I m – Serwatka Sylwester
II m – Kurowski Wojciech
III m – Piłat Marian
III m – Michta Andrzej

KUMITE SENIORÓW OPEN:
I m – Rudzki Marcel
II m – Hristov Hristo
III m – Klich Łukasz
III m – Rus Sebastian


6.06.2010 – Międzynarodowe Mistrzostwa Karate Kyokushin w Kata i Kumite – Wiedeń (Austria)

III miejsce – Kamila Żurek – kata
III miejsce – Jarosław Pieszka – kumite seniorów
V miejsce – Kamil Zagajski – kumite – 65 kg

Sosnowiecki Klub Karate reprezentowali: Kamila Żurek, Dawid Mieczkowski, Grzegorz Ocieczek, Jarosław Pieszka, Patryk Rejdych, Marcel Rudzki, Sebastian Rus, Kamil Zagajski.


MAJ

15-16.05.2010 – XI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Karate Kyokushin – Radzymin

I m – Wicemistrz Polski – Patryk Rejdych – kumite do 70 kg
V m – Kamil Zagajski – kumite do 65 kg


MARZEC

14.03.2010 – XXX Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Bielsko – Biała

JUNIORZY
III m – Jama Karolina – kumite juniorek młodszych kat. +55 kg
IV m – Jama Karolina – kata juniorek młodszych
II m – Rejdych Patryk – kumite juniorów młodszych kat. +75 kg
V m – Rejdych Patryk – kata juniorów młodszych
VII m – Stypka Krzysztof – kata juniorów młodszych
V m – Stypka Krzysztof – kumite juniorów młodszych kat.- 65 kg
VI m – Zagajski Kamil – kumite juniorów młodszych kat.- 65 kg
VII m – Bardziński Paweł – kumite juniorów młodszych kat.- 65 kg
VIII m – Brzostowski Mikołaj – kumite juniorów młodszych kat.- 65 kg
III miejsce – klasyfikacja Drużynowa
SENIORZY
II m – Żagiell Aleksandra – kumite kobiet kat. open lekki kontakt
V m – Przerada Mikołaj – kumite mężczyzn – kat open lekki kontakt
III m – Pieszka Jarosław – kumite mężczyzn kat. +35 lat
VI m – Rudzki Marcel – kumite mężczyzn
III m – Rudzki Marcel – kata mężczyzn

Wróć do góry