2009

MARZEC

08.03.2009 – XXIX Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Seniorów i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin

I m – Adam Gajewski w kata juniorów
I m – Adam Gajewski w kumite powyżej 70 kg
II m – Sebastian Rus w kata juniorów
II m – Sebastian Rus w kumite powyżej 70 kg
III m – Patryk Rejdych w kumite do 70 kg
III m – Kamil Zagajski w kumite do 60 kg
I m – Kamila Żurek w kata kobiet
IV m – Marcel Rudzki w kata mężczyzn


KWIECIEŃ

25-26.04.2009 – XXXVI Mistrzostwa Polski Seniorów (Sieradz)

V m – Marcel Rudzki w kumite mężczyzn kat.-65 kg


MAJ

15-16.05.2009 – VI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin (Kielce)

III m – Adam Gajewski w kata juniorów młodszych
VII m – Sebastain Rus w kumite do 75 kg
VIII m – Sebastain Rus w kata juniorów młodszych
VIII m – Karolina Jama w kata juniorek młodszych


16.05.2009 – XI Ogólnopolskie Akademickie Mistrzostwa Karate Kyokushin o Puchar AZS (Kraków)

II m – Kamila Żurek w kata kobiet
III m – Marcel Rudzki w kata mężczyzn
III m – Marcel Rudzki w kumite mężczyzn -70 kg


17.05.2009 – Mistrzostwa Sosnowca Kyokushin Karate

Zawodnicy Sosnowieckiego Klubu Karate wywalczyli 70 medali: 21 złote, 21 srebrne, 28 brązowych.

KATA DZIEWCZĄT DO 8 LAT:
I m – Dadzibug Laura
II m – Młynarska Olga

KATA CHŁOPCÓW DO 8 LAT:
I m – Krajewski Bartosz
II m – Kuśnierz Jędrzej
III m – Mieczkowski Kacper
IV m – Grzęda Kacper

KATA DZIEWCZĄT 10-13 LAT:
I m – Tarnas Aleksandra
II m – Klich Wiktoria
III m – Krysztoforska Angelika
IV m – Toda Roksana

KATA CHŁOPCÓW 9-11 LAT:
I m – Błach Karol
II m – Pryga Jerzy
III m – Tomecki Igor
IV m – Osiński Wojciech

KATA CHŁOPCÓW 12-14 LAT:
I m – Słomka Michał
II m – Jama Bartłomiej
III m – Kawalec Piotr
IV m – Mól Piotr

KATA CHŁOPCÓW 15-16 LAT:
I m – Rejdych Patryk
II m – Stypka Krzysztof
III m – Francuz Sebastian
IV m – Mieczkowski Dawid

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH:
I m – Kubiak Mateusz
II m – Gajewski Adam
III m – Rus Sebastian
IV m – Góra Norwid

KATA KOBIET:
I m – Balcerek Mariola
II m – Madej Katarzyna
III m – Balon Katarzyna

KATA MĘŻCZYZN:
I m – Żurek Grzegorz
II m – Serwatka Sylwester
III m – Balon Krzysztof

WALKI REŻYSEROWANE:
I m – Słomka Michał/Mól Piotr
II m – Suchy Dariusz/Błach Karol
III m – Migas Mateusz/Osiński Wojciech

KUMITE DZIEWCZĄT DO 7 LAT:
I m – Domagała Wiktoria
II m – Krężel Emilia
III m – Bargieł Agata
III m – Dzierzkowska Paulina

KUMITE CHŁOPCÓW DO 7 LAT:
I m – Samocki Kacper
II m – Stachowicz Jakubr
III m – Herisz Jakub
III m – Siata Igor

KUMITE DZIEWCZĄT 8-9 LAT:
I m – Dadzibug Laura
II m – Koprowska Karolina
III m – Młynarska Olga

KUMITE CHŁOPCÓW 8-9:
I m – Sodel Maciej
II m – Krajewski Bartosz
III – Domagała Bartosz
III m – Madej Łukasz

KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT:
I m – Atłas Filip
II m – Osiński Wojciech
III m – Kamiński Adrian
III m – Migas Mateusz

KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT:
I m – Suchy Dariusz
II m – Pawlak Bartłomiej
III m -Mól Piotr
III m – Jama Bartłomiej

KUMITE DZIEWCZĄT 10-13 LAT:
I m – Klich Wiktoria
II m – Krysztoforska Angelika
III m – Toda Roksana

KUMITE CHŁOPCÓW 14-15 LAT:
I m – Mieczkowski Dawid
II m – Bardziński Paweł
III m – Francuz Sebastian
III m – Ośmiałowski Hubert

KUMITE JUNIRÓW MŁODSZYCH:
I m – Rus Sebastian
II m – Gajewski Adam
III m – Kubiak Mateusz
III m – Rejdych Patryk

KUMITE KOBIET:
I m – Madej Katarzyna
II m – Balcerek Mariola
III m – Balon Katarzyna

KUMITE MĘŻCZYZN
I m – Serwatka Sylwester
II m – Żurek Grzegorz
III m – Balon Krzysztofi
III m – Jankowski Paweł


30.05-31.05.2009 – V Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujścia

I m – Aleksandra Tarnas kata dziewcząt 10-11 lat
I m – Dariusz Suchy kata chłopców 12-13 lat
II m – Piotr Mól kata chłopców 12-13 lat
II m – Adam Gajewski kata chłopców 16-18 lat
II m – Michał Słomka kata chłopców 14-15 lat
III m – Sebastian Rus kumite chłopców 16-18 lat


WRZESIEŃ

26.09.2009 – Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

KUMITE
KATEGORIA 14-15 LAT DO 65 KG CHŁOPCY
MIECZKOWSKI DAWID – III MIEJSCE
NITKIEWICZ ARTUR

KATEGORIA 16-17 LAT DO 60 KG CHŁOPCY
ZAGAJSKI KAMIL – I MIEJSCE

KATEGORIA 16-17 LAT DO 70 KG CHŁOPCY
REJDYCH PATRYK – I MIEJSCE

KATEGORIA 16-17 LAT POWYŻEJ 70 KG CHŁOPCY
RUS SEBASTIAN – I MIEJSCE
PRZERADA MIKOŁAJ – II MIEJSCE

KATEGORIA 16-17 LAT POWYŻEJ 55 KG DZIEWCZĘTA
JAMA KAROLINA – II MIEJSCE

KATA
KATEGORIA 8-9 LAT CHŁOPCY
BŁASZCZYK MARCIN – II MIEJSCE
MIECZKOWSKI KACPER – III MIEJSCE

KATEGORIA 8-9 LAT DZIEWCZĘTA
DADZIBUG LAURA – I MIEJSCE

KATEGORIA 10-11 CHŁOPCY
BŁACH KAROL – I MIEJSCE
TOMECKI IGOR – II MIEJSCE
PRYGA JERZY – III MIEJSCE
OSIŃSKI WOJCIECH – IV MIEJSCE
KUROWSKI MICHAŁ – VI MIEJSCE
CYTLAK HUBERT – VII MIEJSCE

KATEGORIA 10-11 DZIEWCZĘTA
TARNAS ALEKSANDRA – I MIEJSCE

KATEGORIA 12-13 CHŁOPCY
JAMA BARTŁOMIEJ – I MIEJSCE
SUCHY DARIUSZ – II MIEJSCE
GRONIAK MARCEL – IV MIEJSCE

KATEGORIA 12-13 DZIEWCZĘTA
KLICH WIKTORIA – I MIEJSCE

KATEGORIA 14-15 CHŁOPCY
MIECZKOWSKI DAWID – VII MIEJSCE

KATEGORIA 16-17 CHŁOPCY
GAJEWSKI ADAM – I MIEJSCE
RUS SEBASTIAN – II MIEJSCE
REJDYCH PATRYK – IV MIEJSCE
ZAGAJSKI KAMIL – V MIEJSCE
MIKOŁAJ PRZERADA – IX MIEJSCE

KATEGORIA 16-17 DZIEWCZĘTA
JAMA KAROLINA – I MIEJSCE


LISTOPAD

14-15.11.2009 – XXVI Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin (Bydgoszcz)

Kumite mężczyzn – 65 kg
VII m-Rudzki Marcel


28.11.2009 – VI Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin ( Krosno)

Junior młodszy – 70 kg
II m – Rejdych Patryk

Junior młodszy-75 kg
III m – Rus Sebastian
V m – Gajewski Adam

Kata juniorów młodszych
V m – Rus Sebastian
VI m – Gajewski Adam

Młodzik – 65 kg
VIII m – Mieczkowski Dawid

Kata juniorek młodszych
IV m – Jama Karolina

Juniorka młodsza +55 kg

VIII m – Jama Karolina

Wróć do góry