2008

LUTY

16.02 – X Ogólnopolskie Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego

I m – Kamila Żurek kata seniorek
IV m – Adam Gajewski kata juniorów


MARZEC

15.03 – Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin (Katowice)

I m – Małgorzata Dadzibug kata kobiet
I m – Emil Słaboń w kata mężczyzn
I m – Adam Gajewski w kata juniorów młodszych
II m – Kamila Żurek w kata kobiet
III m – Artur Moś w kumite mężczyzn kat.open
III m – Sebastian Rus w kumite juniorów młodszych -65 kg
IV m – Mikołaj Przerada w kata juniorów młodszych


KWIECIEŃ

5-6.04 – Mistrzostwa Świata Kobiet, Międzynarodowe Mistrzostwa Seniorów, Juniorów oraz Kata (Chiba, Japonia)

VI m – Emil Słaboń w kata
X m – Małgorzata Dadzibug w kata


12.04 – X Ogólnopolski Akademicki Turniej Karate Kyokushin o Puchar AZS (Kraków)

I m – Kamila Żurek w kumite kobiet -55 kg
I m – Kamila Żurek w kata kobiet
I m – Artur Moś w kumite mężczyzn +80 kg
II m – Maciej Grzyb w kumite mężczyzn +80 kg
III m – Łukasz Klich w kumite mężczyzn -70 kg


20.04 – Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci, Kadetów i Juniorów (Puławy)

I m – Aleksandra Tarnas kata dziewcząt do 10 lat
I m – Julia Dadzibug kata dziewcząt 12-16 lat
I m – Piotr Kawalec kata chłopców 10-12 lat
I m – Adam Gajewski kata chłopców 14-16 lat
I m – Karol Błach kumite klicker chłopców do 10 lat
I m – Piotr Buczkowski kumite klicker chłopców 16-18 lat
II m – Karol Błach kata chłopców do 10 lat
II m – Sebastian Francuz kata chłopców 12-14 lat
II m – Laura Ośmiałowska kumite klicker dziewcząt 14-16 lat
III m – Piotr Buczkowski kata chłopców 16-21 lat
III m – Aleksandra Tarnas kumite klicker dziewcząt do 10 lat
III m – Piotr Kawalec kumite klicker chłopców 10-12 lat
III m – Michał Słomka, Sebastian Francuz kumite klicker chłopców 12-14 lat
III m – Julia Dadzibug kumite klicker dziewcząt 12-14 lat
III m – Agata Mleczko kumite klicker dziewcząt 14-16 lat


MAJ

11.05 – V Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin / XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych (Legnica)

IV m – Bartosz Gaik w kata juniorów


31.05-1.06 – IV Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujścia

kategoria kata:
I m – Karol Błach kata Dzieci do 9 lat
I m – Dariusz Suchy kata Kadetów
I m – Karolina Jama kata Młodziczek
II m – Bartek Jama kata Dzieci 10-11 lat
II m – Sebastian Rus kata Juniorów Mł.
II m – Michał Słomka kata Kadetów
III m – Julia Dadzibug kata Młodziczek

kategoria kumite:
I m – Julia Dadzibug kumite lekki kontakt Młodziczek -50 kg
I m – Krzysztof Stypka kumite lekki kontakt Młodzików -55 kg
I m – Karolina Jama kumite lekki kontakt Młodziczek +50 kg
I m – Mikołaj Przerada kumite lekki kontakt Juniorów Mł. +75 kg
II m – Katarzyna Struzik kumite lekki kontakt Młodziczek -50 kg
III m – Sebastian Rus kumite lekki kontakt Juniorów Mł. -65 kg
III m – Patryk Rejdych kumite lekki kontakt Młodzików -65 kg


CZERWIEC

15.06 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Open i Kata (Wiedeń-Austria)

II m – Aleksandra Tarnas w kata dziewcząt do 14 lat
II m – Aleksandra Tarnas w kumite dziewcząt
II m – Karolina Jama w kata dziewcząt 15-17 lat
III m – Kamila żurek w kata kobiet
III m – Michał Słomka w kata chłopców do 14 lat
III m – Marcin Zębalski w kumite chłopców


WRZESIEŃ

27.09 – XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

I m – Aleksandra Tarnas w kata dziewcząt 10-11 lat
I m – Adam Gajewski w kata chłopców 16-17 lat
I m – Bartłomiej Jama w kata chłopców 10-11 lat
I m – Michał Słomka w kata chłopców 12-13 lat
I m – Patryk Rejdych w kumite młodzików +65 kg
II m – Patryk Rejdych w kata chłopców 14-15 lat
II m – Bartosz Gaik w kata chłopców 16-17 lat
II m – Dawid Mieczkowski w kumite młodzików -55 kg
II m – Karol Błach w kata chłopców 8-9 lat
III m – Marcin Błaszczyk w kata chłopców 8-9 lat
III m – Dariusz Suchy w kata chłopców 12-13 lat
III m – Monika Stępień w kumite juniorek młodszych +55 kg
III m – Mateusz Kurowski w kumite juniorów -70 kg


PAŹDZIERNIK

4.10 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Kata i Kumite (Sturovo-Słowacja)

I m – Karolina Jama w kata 14-15 lat
II m – Aleksandra Tarnas w kata 10-11 lat
II m – Małgorzata Dadzibug w kata seniorek
II m – Artur Moś w kumite mężczyzn kat.ciężka
III m – Kamila żurek w kumite kobiet kat. lekka
III m – Maciej Grzyb w kumite mężczyzn kat. ciężka


18.10 – V Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin (Koszalin)

II m – Julia Dadzibug w kata młodziczek
II m – Adam Gajewski w kata juniorów młodszych
III m – Julia Dadzibug w kumite młodziczek do 50 kg
III m – Karolina Jama w kata młodziczek
III m – Katarzyna Struzik w kumite młodziczek do 50 kg
Najlepsza zawodniczka V Pucharu Polski – Julia Dadzibug


LISTOPAD

29.11 – Ogólnopolskie Mistrzostwa Płocka Karate Kyokushinkai (Płock)

I miejsce – Dadzibug Laura kata kat. dzieci do lat 7
I miejsce – Tarnas Aleksandra kata kat. dziewczęta do lat 11
II miejsce – Zagajski Kamil kumite kat. młodzicy do 55 kg
II miejsce – Gajewski Adam kumite kat. juniorzy młodsi powyżej 65 kg
II miejsce – Gajewski Adam kata kat. juniorzy młodsi
III miejsce – Suchy Dariusz kumite kat. kadeci powyżej 45 kg
III miejsce – Suchy Dariusz kata kat. kadeci
III miejsce – Mieczkowski Dawid kumite kat. młodzicy do 55 kg
III miejsce – Rejdych Patryk kumite kat. młodzicy do 65 kg
III miejsce – Rus Sebastian kata kat. juniorzy młodsi
III miejsce – Kurowski Mateusz kumite kat.senior do 70 kg
IV miejsce – Mieczkowski Kacper kata kat. dzieci do lat 7
IV miejsce – Słomka Michał kata kat. kadeci
IV miejsce – Zagajski Kamil kata kat. młodzicy
V miejsce – Mól Piotr kata kat. chłopcy do lat 11

Wróć do góry