2007

MARZEC

18.03 – Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin (Gliwice)

I m – Małgorzata Dadzibug w kata
II m – Emil Słaboń w kata
III m – Kamila Żurek w kata
III m – Jarosław Pieszka w kumite mężczyzn seniorów


KWIECIEŃ

14-15.04 – XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Kyokushin (Rzeszów)

V m – Maciej Grzyb w kumite mężczyzn + 90 kg


22.04 – Puchar Dolnego Śląska Juniorów Młodszych, Młodzików i Kadetów w Karate Kyokushin (Legnica)

I m – Karolina Jama w kata młodziczek
I m – Karolina Jama w kumite młodziczek
II m – Mikołaj Przerada w kumite młodzików
III m – Julia Dadzibug w kata kadetek
III m – Adam Gajewski w kata młodzików
IV m – Mikołaj Przerada w kata młodzików


MAJ

12.05 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Krosna

I m – Karolina Jama w kata młodziczek
II m – Karol Błach w kata chłopców rocznik 99 i młodsi
III m – Adam Gajewski w kata młodzików
IV m – Jakub Kawka w kata młodzików


12.05 – IX Ogólnopolski Turniej Akademicki Karate Kyokushin o Puchar AZS (Kraków)

II m – Kamila Żurek w kata kobiet
III m – Maciej Grzyb w kata mężczyzn
III m– Artur Moś w kumite mężczyzn open


19.05 – IV Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin (Solec Kujawski)

II m – Adam Gajewski w kumite młodzików
III m – Karolina Jama w kumite młodziczek
IV m – Adam Gajewski w kata młodzików


CZERWIEC

9.06 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

I m – Mikołaj Przerada w kumite młodzików
I m – Julia Dadzibug w kata kadetek
II m – Karolina Jama w kata młodziczek
II m – Bartłomiej Jama w kata chłopców rocznik 96-97
II m – Marcin Błaszczyk w kata chłopców rocznik 2000-2001
III m – Karolina Jama w kumite młodziczek
III m – Adam Gajewski w kata młodzików
III m – Adam Gajewski w kumite młodzików
III m – Jakub Kawka w kumite młodzików
III m – Karol Błach w kata chłopców rocznik 98-99


17.06 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Open i Kata (Wiedeń-Austria)

I m – Małgorzata Dadzibug w kata
II m – Kamila Żurek w kata
II m – Maciej Grzyb w kumite open
II m – Julia Dadzibug w kata
II m – Kamil Zagajski w kumite
II m – Jakub Majer w kata
III m – Adam Gajewski w kumite
III m – Julia Dadzibug w kumite
III m – Jakub Kawka w kumite
III m – Jakub Majer w kumite


WRZESIEŃ

29.09 – XI Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

I m-kata dziewcząt 8-9 lat-Aleksandra Tarnas
I m-kata chłopców 14-15 lat-Adam Gajewski
I m-kumite młodzików +65 kg-Mikołaj Przerada
II m-kata dzieci 6-7 lat-Marcin Błaszczyk
II m-kumite młodzików -65 kg-Patryk Rejdych
III m-kata dziewczat 14-15 lat-Karolina Jama
III m-kata dziewcząt 12-13 lat-Julia Dadzibug
III m-kumite młodzików -60 kg-Sebastian Rus
III m-kata chłopców 14-15 lat-Mikołaj Przerada


PAŹDZIERNIK

19-21.10 – XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate (Chorzów)

II m-kata juniorek-Kamila Żurek


GRUDZIEŃ

01.12 – II Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Kyokushin Karate (Wrocław)

III m-kat. kumite juniorów młodszych -70 kg – Mateusz Król


08.12 – KGHM VIII Mistrzostwa Polski Open Karate Kyokushin (Legnica)

II m – kat. kata kobiet – Małgorzata Dadzibug
III m – kat. kata kobiet – Kamila Żurek

Wróć do góry