2006

MARZEC

11.03 – XXV Mistrzostwa Województwa Śląskiego Seniorów i Juniorów Młodszych – Siemianowice Śląskie

III m. – kat. kata juniorek młodszych – Angelika Lewicka
II m. – kat. kata juniorów młodszych – Jakub Gradzik
III m. – kat. kumite – 75 kg – Jakub Gradzik
II m. – kat. kumite – 65 kg – Dawid Winter
III m. – kat. kumite – 65 kg – Marcin Żółtański
I m. – kat. kata mężczyzn – Emil Słaboń
I m. – kat kata kobiet – Kamila Żurek
III m. – kat. kata kobiet – Izabela Nowek
III m. – kat. kumite mężczyzn open – Artur Moś


KWIECIEŃ

29.04 – XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Olsztyn

I m. – kat. kata – Angelika Lewicka
I m. – kat. kata – Jakub Gradzik


MAJ

06.05 – VIII Ogólnopolski Akademicki Turniej Kyokushin Karate o Puchar AZS – Kraków

I m. – kat. kata – Kamila Żurek


13.05 – II Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin – Świnoujście

I m. – kat. kumite juniorów 16-18 lat – Jakub Gradzik
II m. – kat. kata juniorów – Jakub Gradzik
II m. – kat. kata synchronicznego – Kamila Żurek, Jakub Gradzik, Dawid Winter
III m. – kat.kata juniorów – Dawid Winter
I m. – kat. kata seniorek – Kamila Żurek
Najwszechstronniejszy zawodnik Turnieju – Jakub Gradzik.


WRZESIEŃ

23.09 – Międzynarodowy Puchar Kyokushin Karate – Brno

II m. – Artur Moś – kat. kumite poniżej 90 kg i najlepszy zawodnik


30.09 – Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Prezydenta Sieradza

II m. – kat. kata dziewcząt 12-13 lat – Karolina Jama
I m. – kat. kata chłopców 16-18 lat – Dawid Winter
III m. – kat. kumite mężczyzn – 70 kg – Dawid Winter
II m. – kat. kata chłopców 16-18 lat – Jakub Gradzik
II m. – kat. kumite mężczyzn – 70 kg – Jakub Gradzik
IV m. – kat. kata chłopców 14-15 lat – Adam Gajewski


PAŹDZIERNIK

21-22.10 – XVII Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate – Gorzów Wielkopolski

I m. – kat. kata juniorek – Kamila Żurek
II m. – kat. kumite juniorów + 80 kg – Artur Moś
III m. – kat. kumite juniorek + 55 kg – Melanie Fraunschiel


LISTOPAD

11.11 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Juniorów Młodszych, Młodzików i Kadetów – Wrocław

II m. – kat. kata juniorów – Dawid Winter
III m. – kat. kumite juniorów -65 kg – Dawid Winter
III m. – kat. kata juniorów – Jakub Gradzik
III m. – kat. kumite juniorów -75 kg – Grzegorz Żurek
II m. – kat. kata juniorek – Angelika Lewicka


GRUDZIEŃ

9.12 – VII Mistrzostwa Polski Open Kyokushin Karate – Kielce

II m. – Małgorzata Dadzibug w kata kobiet
II m. – Emil Słaboń w kata mężczyzn

Wróć do góry