2005

KWIECIEŃ

23.04 – Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Kyokushin Karate – Dąbrowa Górnicza

kat. kata kobiet
I m. – Małgorzata Dadzibug
II m. – Izabela Nowek – kat. kata kobiet
III m. – Kamila Żurek – kat. kata kobiet

kat. kata mężczyzn
I m. – Emil Słaboń
II m. – Mateusz Lewicki

II m. – Przemysław Faryna – kat. kumite mężczyzn poniżej 70 kg
III m. – Tomasz Drobysz – kat. kumite mężczyzn open lekki kontakt
II m. – Jakub Gradzik – kat. kumite lekki kontakt
II m. – Przemysław Frśczek – kat. kumite lekki kontakt poniżej 65 kg
III m. – Jakub Majer – kat. kumite lekki kontakt poniżej 65 kg
I m. – Angelika Lewicka – kat. kata juniorek mł.
I m. – Jakub Gradzik – kat. kata juniorów mł.
V m. –Grzegorz Żurek i Jakub Majer – walki reżyserowane
Drużynowo: I m Sosnowiec


MAJ

3.05 – II Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin Karate – Lublin

I m. – Angelika Lewicka – kat. kata juniorek mł.
IV m. – Jakub Gradzik – kat. kata juniorów mł.


14.05 – I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dni Włodawy

I m. – Karolina Jama – kat. mł. kadet dziewczęta
Drużynowo: VIII m. Sosnowiec


CZERWIEC

04.06 – XI Mistrzostwa Województwa Śląskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Kyokushin Karate – Katowice

w kat. kata młodzików I m. – Bartosz Gaik
w kat. kata młodziczek II m. zajęła Aleksandra Soj
w kat. kumite juniorów młodszych – II m. Jakub Majer. Ten sam zawodnik w kat. kata zajął IV m.
w kat. kata dzieci dziewcząt III m. – Karolina Jama
Drużynowo kadra SKK zajęła III miejsce


11.06 – XXV MISTRZOSTWA SOSNOWCA KYOKUSHIN KARATE – SOSNOWIEC

Kumite forma bezkontaktowa chłopców 5-6 lat
1. Walo Adam
2. Jeziorski Damian
3. Siata Karol
3. Michalak Dawid
4. Słowikowski Wiktor

Kumite forma bezkontaktowa chłopców 7-8 lat
1. Jama Bartłomiej
2. Raba Mikołaj
3. Zajśc Przemysław
3. Nowodworski Dawid
5. Kaszuba Krzysztof
6. Zembroń Bartosz
7. Orzechowski Rafał
8. Kacperczyk Piotr
miejsca 9-16 zajęli: Pawlak Bartosz, Skiba Karol, Towarek Wojciech, Straościak Oskar, Janecki Wojciech, Kuszej Amadeusz, Dudziński Damian, Derda Jakub.

Kumite forma bezkontaktowa chłopców 9-10 lat
1. Niewiadomski Arkadiusz
2. Sas Dawid
3. Skiba Filip
3. Nowak Łukasz
4. Suchy Dariusz

Kumite forma bezkontaktowa chłopców 11-12 lat
1. Francuz Sebastian
2. Filipek Łukasz
3. Zagajski Kamil
3. Kupka Mateusz
4. Towarek Bartosz
5. Rejdych Patryk
6. Kacperczyk Krystian

Kumite forma light contact chłopców 13-14 lat
1. Przerada Mikołaj
2. Buczkowski Piotr
3. Gajewski Adam
3. Kubiak Mateusz
5. Kawka Jakub
6. Garus Przemysław
7. Mieczkowski Kamil
8. Gaik Bartosz

Kumite forma light contact chłopców 15-17 lat
1. Gradzik Jakub
2. Majer Jakub
3. Żurek Grzegorz
3. Winter Dawid
4. Frśczek Przemysław
5. Król Mateusz

Kumite forma bezkontaktowa dziewcząt 8-9 lat
1. Kukiełka Klaudia
2. Dziedzic Iga
3. Rutkiewicz Natalia
3. Szyszkowska Olga

Kumite forma bezkontaktowa dziewcząt 11-14 lat
1. Jama Karolina
2. Soj Aleksandra
3. Czekaj Karolina
3. Rup Monika
4. Wysowska Nicol

Kata chłopców 11-12 lat
1. Filipek Łukasz
2. Francuz Sebastian
3. Kupka Mateusz

Kata chłopców 13-14 lat
1. Gaik Bartosz
2. Kubiak Mateusz
3. Kawka Jakub
4. Przerada Mikołaj
5. Buczkowski Piotr
6. Gajewski Adam
7. Mieczkowski Kamil

Kata chłopców 15-17 lat
1. Gradzik Jakub
2. Winter Dawid
3. Król Mateusz
4. Majer Jakub
5. Frśczek Przemysław
6. Żurek Grzegorz

Kata dziewcząt 11-12 lat
1. Jama Karolina
2. Wysowska Nicol
3. Rup Mionika
4. Czekaj Karolina

Kata dziewcząt 14-17 lat
1. Lewicka Angelika
2. Chierek Aneta
3. Soj Aleksandra
4. Synowiec Monika

Walki reżyserowane
1. Majer Jakub / Żurek Grzegorz
2. Król Mateusz / Frączek Przemysław
3. Kawka Jakub / Gaik Bartosz
4. Soj Aleksandra / Jama Karolina


PAŹDZIERNIK

8-9.10 – XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate – Sosnowiec

Izabela Nowek – I m. kat. kumite juniorek – 50 kg III m. kat. kata juniorek
Artur Moś – I m. kat. kumite juniorów + 80 kg
Kamila Żurek – II m. kat. kata juniorek
Mateusz Lewicki – III m. kat. kata juniorów
Adam Żurek V m kat. kumite juniorów – 70 kg

Drużynowo:
II m. dla Sosnowca w klasyfikacji drużynowej kumite juniorek
III m. dla Sosnowca w klasyfikacji drużynowej kumite juniorów.
W klasyfikacji generalnej Sosnowiecki Klub Karate zajął I miejsce.
Najwszechstronniejsza zawodniczka – Izabela Nowek


LISTOPAD

19.11 – Ogólnopolski Turniej z Okazji 25-lecia Augustowskiego Klubu Karate

III m. w kategorii otwartej kumite kobiet – Izabela Nowek

GRUDZIEŃ

10.12 – VI Mistrzostwa Polski Wszechwag – Legnica

III m. w kategorii kata kobiet – Kamila Żurek

Wróć do góry