2003

MARZEC

15.03 – XXII Mistrzostwa Śląska w Kyokushin Karate – GLIWICE

Kat. Kata kobiet:
I m Małgorzata Dadzibug
II m. Izabela Nowek

Kat. Kata mężczyzn:
I m. Emil Słaboń
III m.Daniel Szymański

Kat. kumite kobiet (do 65 kg):
III m.Monika Ważny

Kat. kumite mężczyzn (do 80 kg):
III m Hristo Kostadinov


KWIECIEŃ

27.04 – Międzynarodowy Puchar Polski – LEGNICA

Kat. kata kobiet
I m. Dadzibug Małgorzata
II m. Nowek Izabela

Kat. kata mężczyzn
II m. Słaboń Emil


MAJ

11.05 – VIII Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – KATOWICE

Kata młodziczek
I m. Angelika Lewicka

Kat. kumite pow. 55 kg
II m. Kamila Żurek

Kat. kata Juniorek Młodszych
II m. Kamila Żurek

Kat kumite pow. 55 kg
III m. Aneta Chierek

Kat. kata Juniorów Młodszych
II m. Łomża Dorian
III m. Marcel Rudzki

Drużynowo Sosnowiec zdobył tytuł Wicemistrza Polski.


CZERWIEC

14.06 – Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin- DĄBROWA GÓRNICZA

Kat. kata młodziczek
I m. SOJ ALEKSANDRA

Kat. kadetów młodszych
III m. GRADZIK JAKUB

Kat. kadetek młodszych
III m. LEWICKA ANGELIKA

Kat. kadetów starszych
I m. RUDZKI MARCEL
III m. ŁOMŻA DORIAN

Kat kadetek starszych
I m. WILCZEK MARIA
II m. ŻUREK KAMILA

Kat. kumite juniorów pow. 70 kg
I m. KOSTADINOW HRISTO

Drużynowo:
SOSNOWIEC I m.


PAŹDZIERNIK

4.10 – Mistrzostwa Centralnej Polski Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Sieradza

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH
I m. ŻUREK KAMILA
II m. WILCZEK MARIA
VI m. CHIEREK ANETA

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH
I m. ŁOMŻA DORIAN
II m. LEWICKI MATEUSZ
III m. RUDZKI MARCEL

KATA MŁODZIKÓW – dziewczęta
I m. LEWICKA ANGELIKA

KATA DZIECI
III m. BRACHANIEC MICHAŁ

CLICKER JUNIORZY MŁODSI
V m. LEWICKI MATEUSZ

CLICKER JUNIORKI MŁODSZE
I m. ŻUREK KAMILA
III m. CHIEREK ANETA
III m. WILCZEK MARIA

CLICKER JUNIORZY MŁODSI
I m. RUDZKI MARCEL

CLICKER JUNIORZY MŁODSI
II m. ŁOMŻA DORIAN

DRUŻYNOWO:
I m. SOSNOWIEC


11.10 – IV Mistrzostwa Polski Wszechkategorii – LEGNICA

I m. Dadzibug Małgorzata – kata kobiet
II m. Emil Słaboń – kata mężczyzn
IV m. Nowek Izabela


LISTOPAD

IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Święta Niepodległości – Chełm

I m – Artur Moś – kat. juniorów
I m – Karolina Jama – kat. młodzików
II m – Kamila Żurek – kat. juniorek
Najlepszy Technik Turnieju – Artur Moś
Drużynowo:
V m Sosnowiec


GRUDZIEŃ

6.12 – III Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin – Baja (Węgry)

Kat. kata kobiet
II m – Małgorzata Dadzibug


7.12 – VIII Mistrzostwa Województwa Śląskiego Młodzików i Juniorów Młodszych

Kat. młodzików
II m – Damian Oraczko
III m – Michał Brachaniec

Kat. kata młodziczek
II m – Angelika Lewicka
VI m – Aleksandra Soj

Kat. kata młodzików
II m- Jakub Gradzik
I m – Kamila Żurek
III m – Maria Wilczek
Im – Dorian Łomża
II m – Marcel Rudzki
III m – Mateusz Lewicki

Kat. kumite klicker powyżej 60 kg
I m – Marcel Rudzki
II m – Dorian Łomża

Kat. kumite klicker poniżej 60 kg
I m – Mateusz Lewicki

Kat. kumite klicker dziewczśt powyżej 50 kg
I m – Kamila Żurek
III m – Maria Wilczek

Drużynowo:
I m Sosnowiec

Wróć do góry