2001

KWIECIEŃ

21.04 – III Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików i Kadetów Karate Kyokushin – Wrocław

Kat. kata młodziki dziewczęta
I m. Angelika Lewicka
II m. Monika Synowiec

Kat. kata kadetek młodszych
II m. Kamila Żurek

Kat. kata kadeci młodsi
II m. Izabela Nowek
III m. Ewa Dydak

Kat. kata kadeci starsi
II m. Marcin Soboń

Kat. kata drużynowe
I m. Sosnowiec
II m. Sosnowiec
III m. Sosnowiec


MAJ

2-3.05 – VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – Opole

Kat. clicker juniorów młodszych
III m. Lewicki Mateusz – 60 kg
I m. Pisarek Jakub – 70 kg
I m. Soboń Marcin – 75 kg
III m. Rudzki Marcel –80 kg
I m. Łydek Damian + 80 kg

Kat. clicker juniorek młodszych
I m. Nowek Izabela –50 kg
III m. Żurek Kamila – 55 kg

Kat. kata juniorów młodszych
I m. Soboń Marcin
III m. Pisarek Jakub

Kat. kata juniorek młodszych
II m. Żurek Kamila

DRUŻYNOWO:
I m. SOSNOWIEC


20.05 – IV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin – Radzymin

Kat. kumite mężczyźni
I m. Marcin Soboń

Kat. kata młodziczek
I m. Lewicka Angelika
II m. Synowiec Monika

Kat. kata kadetek młodszych
I m. Żurek Kamila
II m. Chierek Aneta

Kat. kata kadetów młodszych
I m. Łomża Dorian

Kat. kata kadetów starszych
III m. Nowek Izabela

Kat. kata kadetów starszych
II m. Pisarek Jakub
III m. Soboń Marcin

DRUŻYNOWO
I m. SOSNOWIEC


CZERWIEC

9.06 – Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin – Osaka

II m. Dadzibug Eugeniusz – Wicemistrzostwo Świata w kat. open kumite seniorów


PAŹDZIERNIK

6.10 – IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

KONKURENCJA KATA:
Dzieci od 6 do 8 lat:
III m. MERMEL JAKUB

Dzieci dziewczęta:
I m. LEWICKA ANGELIKA
II m. SYNOWIEC MONIKA

Kadetki młodsze:
I m. ŻUREK KAMILA
II m. DAWCZYŃSKA ALEKSANDRA

Kadeci młodsi:
I m. LEWICKI MATEUSZ
II m. ŁOMŻA DORIAN
III m. RUDZKI MARCEL

Kadeci starsi:
I m. SOBOŃ MARCIN


GRUDZIEŃ

2.12 – Mistrzostwa Polski Seniorów Open Karate Kyokushin – Kielce

I m. EMIL SŁABOŃ


3.12 – Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin – Katowice

Kata młodzików dziewcząt:
I m. Lewicka Angelika

Kata kadetów młodszych:
I m. Rudzki Marcel
III m. Lewicki Mateusz

Kata kadetek młodszych:
II m. Dawczyńska Aleksandra
III m. Chierek Aneta

Kata kadetów starszych:
II m. Pisarek Jakub
III m. Soboń Marcin

Clicker kadetów starszych:
I m. Pisarek Jakub

Walki reżyserowane:
II m. Łomża Dorian Rudzki Marcel


3.12 – Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin – Austria

Kategoria kata:
I m. Izabela Nowek
I m. Aleksandra Żagiell.
II m. Kamila Żurek
IV Maciej Grzyb.

kata synchroniczne
I m. Izabela Nowek
I m. Kamila Żurek.

Drużynowo: Sosnowiecki Klub Karate – I miejsce.

Wróć do góry