1999

LUTY

20.02 – XVIII Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin Seniorów – Bytom

II m. tytuł Wicemistrzyni Śląska – Małgorzata Dadzibug – kat. kumite open kobiet


MARZEC

27-28.03 – IV Mistrzostwa Polski Dzieci i Kadetów Karate Kyokushin – Koszalin

II m. tytuł Wicemistrzyni Polski – Aneta Chierek – kata dzieci, dziewczęta
III m. Aleksandra Dawczyńska – kata dzieci, dziewczęta
I m. tytuł Mistrza Polski – Mateusz Zaród – kata dzieci, chłopcy
I m. tytuł Mistrzyni Polski – Nowek Izabela – kata kadetki młodsze
II m. tytuł Wicemistrzyni Polski – Kamila Żurek – kata kadetki młodsze
I m. tytuł Mistrza Polski – Dorian Łomża – kata kadetów młodszych
II m. tytuł Wicemistrza Polski – Marcin Soboń – kata kadetów młodszych
III m. Jakub Pisarek – kata kadetów młodszych
I m. tytuł Mistrzyni Polski – Ewa Dydak – kata kadetki starsze
III m. Daniel Szymański – kata kadetów starszych
I m. tytuł Mistrzyni Polski – Magdalena Grzyb – clicker kadetki starsze
I m. tytuł Mistrza Polski – Daniel Szymański – clicker kadetów starszych
III m. Mateusz Zaród / Dorian Łomża – walka reżyserowana
DRUŻYNOWO: I m. – tytuł Mistrza Polski – Sosnowiec


KWIECIEŃ

24-25.04 – XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Kyokushin – Siedlce

I m. tytuł Mistrza Polski – Emil Słaboń – kat. kata


PAŹDZIERNIK

2.10 – II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

II m. Aleksandra Dawczyńska – kata dzieci, dziewczynki
III m. Marek Baca – kata dzieci ,chłopcy
II m. Izabela Nowek – kata kadetki młodsze
IV m. Kamila Żurek – kata kadetki młodsze
I m. Jakub Pisarek – kata kadetów młodszych
II m. Marcin Soboń – kata kadetów młodszych
IV m. Dorian Łonża – kata kadetów młodszych
I m. Magdalena Grzyb – kata kadetek starszych
II m. Ewa Dydak – kata kadetek starszych
I m. Czernicki Łukasz – kata kadeci starsi
II m. Daniel Szymański – kata kadeci starsi
III m. Maciej Grzyb – kata kadeci starsi
DRUŻYNOWO: I m. – Sosnowiec


23.10 – Mistrzostwa Dolnego Śląska Karate Kyokushin Dzieci i Kadetów w Kata – Wrocław

II m. Aneta Chierek – kat. kata dzieci , dziewczynki
IV m. Aleksandra Dawczyńska – kat. kata dzieci , dziewczynki
III m. Izabela Nowek – kat. kata kadetek młodszych
IV m. Kamila Żurek – kat. kata kadetek młodszych
I m. Mateusz Zaród – kat. kata kadetów młodszych
IV m. Marcin Soboń – kat. kata kadetów młodszych
II m. Ewa Dydak – kat. kata kadetek starszych
I m. Daniel Szymański – kat. kata kadetów starszych
I m. Maciej Zaród / Mateusz Zaród – kat. walki reżyserowane
II m. Ewa Dydak,
• Izabela Nowek, kat. kata drużynowe dziewcząt
• Kamila Żurek
I m. – Łukasz Czernicki,
• Daniel Szymański, kat. kata drużynowe chłopców
• Marcin Soboń
II m. Mateusz Lewicki,
• Dorian Łomża, kat. kata drużynowe chłopców
• Mateusz Zaród
DRUŻYNOWO :
I m. Sosnowiec – walki reżyserowane
I m Sosnowiec – kata drużynowe chłopców
II m Sosnowiec – kata drużynowe chłopców
II m Sosnowiec – kata drużynowe dziewcząt


GRUDZIEŃ

5.12 – X Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorek Karate Kyokushin – Lublin

I m. Dadzibug Małgorzata – Mistrzostwo Polski kat. kata

11.12 – IV Otwarte Mistrzostwa Katowic Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin

I m – Sosnowiec drużynowo

Wróć do góry