1998

MARZEC

21-22.03 – III Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate Dzieci i Kadetów – Sosnowiec

I m. tytuł Mistrzów Polski Maciej Zaród / Mateusz Zaród – walki reżyserowane
II m. tytuł Wicemistrza Polski – Mateusz Zaród – kata dzieci
III m. Dorian Łomża – kata dzieci
I m. tytuł Mistrzyni Polski – Ewa Dydak – kata kadetek młodszych
III m. Izabela Nowek – kata kadetek młodszych
I m. tytuł Mistrza Polski – Maciej Zaród – kata kadetów młodszych
II m. tytuł Wicemistrza Polski – Maciej Soboń – kata kadetów młodszych
I m. tytuł Mistrzyni Polski – Magdalena Grzyb – kata kadetek starszych
I m. tytuł Mistrza Polski – Emil Słaboń – kata kadetów starszych
III m. Daniel Szymański – kata kadetów starszych
I m. tytuł Mistrzyni Polski – Magdalena Grzyb – clicker kadetek starszych
III m. Daniel Szymański – clicker kadetów starszych
DRUŻYNOWO :
I m. tytuł Mistrza Polski – Sosnowiec I
II m. tytuł Wicemistrza Polski – Sosnowiec II


28.03 – XVII Mistrzostwa Śląska Kyokushin Karate – Jaworzno

I m. tytuł Mistrzyni Śląska – Małgorzata Dadzibug – kat. kumite open
III m. Monika Chodur – kat. kumite open
II m. tytuł Wicemistrza Śląska – Marek Sojka – kat. kumite do 70 kg


CZERWIEC

06.06 – IV Mistrzostwa Sosnowca Karate Kyokushin

I m. Arkadiusz Wspaniały – kat. kumite open
II m. Piotr Mirek – kat. kumite open
III m. Emil Słaboń – kat. kumite open
IV m. Paweł Miszczyk – kat. kumite open
I m. Maciej Zaród / Mateusz Zaród – kat. walki reżyserowane
II m. Zbigniew Radomski / Krzysztof Wójcik – kat. walki reżyserowane
III m. Maciej Czech / Piotr Chierek – kat. walki reżyserowane
IV m. Lidia Rocha / Mateusz Lewicki
I m. Dorian Łomża – kat. clicker do 12 lat
II m. Sebastian Cieślik – kat. clicker do 12 lat
III m. Mateusz Lewicki – kat. clicker do 12 lat
IV m. Mateusz Zaród – kat. clicker do 12 lat
I m. Jakub Pisarek – kat. clicker 13 – 14 lat
II m. Izabela Nowek – kat. clicker 13 – 14 lat
III m. Marcin Soboń – kat. clicker 13 – 14 lat
IV m. Łukasz Wiejacha – kat. clicker 13 – 14 lat
I m. Dorian Łomża – kat. kata chłopców do 12 lat
II m. Mateusz Zaród – kat. kata chłopców do 12 lat
III m. Marek Baca – kat. kata chłopców do 12 lat
IV m. Mateusz Lewicki – kat. kata chłopców do 12 lat
I m. Aleksandra Dawczyńska – kat. kata dziewczśt do 12 lat
II m. Kamila Żurek – kat. kata dziewczśt do 12 lat
III m. Aneta Chierek – kat. kata dziewczśt do 12 lat
I m. Maciej Zaród – kat. kata 13 – 14 lat
II m. Marcin Soboń – kat. kata 13 – 14 lat
III m. Izabela Nowek – kat. kata 13 – 14 lat
III m. Jakub Pisarek – kat. kata 13 – 14 lat


20-21.06 – XXV Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin – Wrocław

I m. tytuł Mistrzyni Polski – Małgorzata Dadzibug – kat. kumite kobiet do 55 kg


WRZESIEŃ

27.09 – Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza

II m. Dorian Łomża – kat. kata dzieci
III m. Mateusz Lewicki – kat. kata dzieci
II m. Marcin Soboń – kat. kata kadeci młodsi
IV m. Krzysztof Bugaj – kat. kata kadeci młodsi
III m. Izabela Nowek kat. kata kadetek młodszych
IV m. Ewa Dydak – kat. kata kadetek młodszych
I m. Emil Słaboń – kat. kata kadeci starsi
DRUŻYNOWO: II m. – Sosnowiec


PAŹDZIERNIK

24.10 – Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Skarżysko–Kamienna

I m. Kamila Żurek – kat. kata dzieci , dziewczynki
I m. Dorian Łomża – kat. kata dzieci ,chłopcy
II m. Mateusz Lewicki – kat. kata dzieci , chłopcy
IV m. Marek Baca – kat. kata dzieci , chłopcy
I m. Ewa Dydak – kat. kata kadetek młodszych
II m. Izabela Nowek – kat. kata kadetek młodszych
II m. Marcin Soboń – kat. kata kadetów młodszych
III m. Maciej Grzyb – kat. kata kadetów młodszych
IV m. Jakub Pisarek – kat. kata kadetów młodszych
I m. Emil Słaboń – kat. kata kadetów starszych
II m. Daniel Szymański – kat. kata kadetów starszych
II m. Jakub Pisarek / Marcin Soboń – kat. walka reżyserowana
I m. Magdalena Grzyb – kat. clicker kadetek starszych
III m. Daniel Szymański – kat. clicker kadetów starszych
DRUŻYNOWO: I m. – Sosnowiec


LISTOPAD

7.11 – Puchar Polski w Karate Kyokushin – Siedlce

I m. Małgorzata Dadzibug – kat. kumite kobiet do 55 kg
I m. Małgorzata Dadzibug – kat. kata kobiet
I m. Emil Słaboń – kat. kata mężczyzn ( udany debiut )


GRUDZIEŃ

12-13.12 – IX Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Juniorów i Seniorek – Bydgoszcz

I m. tytuł Mistrzyni Polski – Małgorzata Dadzibug – kat. kata kobiet
IV m. Monika Stark – kat. kata kobiet
III m. Emil Słaboń – kat. kumite mężczyzn do 65 kg
IV m. Przemysław Faryna – kat. kumite mężczyzn do 65 kg

Wróć do góry