1997

STYCZEŃ

26.01 – Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Kutna

I m. Jakub Pisarek – kat. kata dzieci
I m. Ewa Dydak – kat. kata kadetek młodszych
II m. Daniel Szymański – kat. kata kadetów starszych
I m. drużynowo w kat. kata


LUTY

15.02 – XVI Mistrzostwa Śląska Seniorów Karate Kyokushinkai – Sosnowiec

I m. tytuł Mistrzyni Śląska – Małgorzata Dadzibug – kat. kata
II m. tytuł Wicemistrzyni Śląska – Monika Stark – kat kata
II m. tytuł Wicemistrza Śląska – Marek Sojka – kat. kumite 75 kg
IV m. Dariusz Uszko – kat. kumite 65 kg
III m. Monika Chodur – kat. kumite kobiet open
Najlepszy zawodnik Miasta Sosnowca – Małgorzata Dadzibug
Najlepszy technik zawodów – Marek Sojka


MARZEC

16.03 – II Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate Dzieci i Kadetów – Olkusz

I m. tytuł Mistrza Polski- Maciej Zaród- kat. kata dzieci
I m. tytuł Mistrzyni Polski- Izabela Nowek – kat. kata kadetek młodszych
I m. tytuł Mistrza Polski- Emil Słaboń- kat. kata kadetów starszych
II m. tytuł Wicemistrza Polski -. Jakub Pisarek- kat. kata dzieci
II m. tytuł Wicemistrza Polski – Maciej Grzyb- kat. kata kadetów młodszych
II m. tytuł Wicemistrza Polski- Daniel Szymański -kat kata kadet starszych
IV m. Daniel Szymański- kat. clicker kadetów starszych
III m. Magdalena Grzyb- kat. kata kadetek starszych
III m. Łukasz Czernicki- kat. kata kadetów starszych
I m. drużynowo
III m. drużynowo


22-23.03 – XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushinkai – Koszalin

II m. tytuł Wicemistrzyni Polski – Małgorzata Dadzibug – kat kumite do 62 kg


KWIECIEŃ

Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin w kategoriach wagowych – Tokio (Japonia)

udział – Eugeniusz Dadzibug


MAJ

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin Seniorów – Gdańsk

udział Eugeniusz Dadzibug , Dorota Michałek


CZERWIEC

14.06 – I Mistrzostwa Śląska i Zagłębia Kyokushin Karate Dzieci i Kadetów – Sosnowiec

I m. tytuł Mistrza Śląska – Maciej Zaród – kat. kata dzieci
I m. tytuł Mistrza Śląska – Maciej Grzyb – kat. kata kadetów młodszych
I m. tytuł Mistrzyni Śląska – Izabela Nowek – kat. kata kadetek młodszych
I m. tytuł Mistrza Śląska – Emil Słaboń – kat. kata kadetów starszych
I m. tytuł Mistrzów Śląska – Jakub Pisarek, Maciej Zaród – kat. walka reżyserowana
II m. tytuł Wicemistrza Śląska – Jakub Pisarek kat. kata dzieci
II m. tytuł Wicemistrza Śląska – Daniel Szymański kat. kata kadetów starszych
II m. tytuł Mistrzyni Śląska – Magdalena Grzyb kat. kata kadetek starszych
III m. Krzysztof Bugaj kat.kata kadetów młodszych
III m. Ewa Dydak kat. kata kadetek młodszych
III m. Magdalena Grzyb kat.clicker kadetek starszych
IV m. Marcin Molenda kat. kata kadetów młodszych
IV m. Łukasz Czernicki kat. kata kadetów starszych
IV m. Łukasz Czernicki kat. clicker kadetów starszych
IV m. Mateusz Zaród, Maciej Zaród kat. walka reżyserowana
I m. drużynowo
IV m. drużynowo
Najlepszy zawodnik turnieju Emil Słaboń


PAŹDZIERNIK

26.10 – Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin Warszawa

II m. Monika Chodur – kat. kumite kobiet do 65kg


GRUDZIEŃ

6-7.12 – VIII Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Juniorów i Seniorek- Chełm

I m. tytuł Mistrzyni Polski – Małgorzata Dadzibug – kat. kata
I m. tytuł Mistrza Polski – Tomasz Staszak – kat. kumite 75 kg
III m. Monika Stark – kat. kata
III m. Agnieszka Dudek – kat. clickers
Im. drużynowo w klasyfikacji ogólnej
III m. drużynowo w kat. kumite

Wróć do góry