1996

STYCZEŃ

27.01 – MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET KARATE KYOKUSHIN – NOWY YORK

V m. Małgorzata Dadzibug – kat. kata


MARZEC

2-3.03 – I Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Dzieci i Kadetów – Piła

II m. tytuł Wicemistrz Polski – Łukasz Czernicki – kat. kata kadetów młodszych
III m. Emil Słaboń – kat. kata kadetów starszych
III m. Jakub Pisarek- kat. kata dzieci
IV m. Ewa Dydak- kat. kata kadetek młodszych
V m. Dariusz Faryna- kat. kata kadetów młodszych
V m. Krzysztof Bugaj- kat. kata dzieci
DRUŻYNOWO: II m. tytuł Wicemistrza Polski – Sosnowiec


30-31.03 – XV Mistrzostwa Śląska Kyokushin Karate Seniorów – Tarnowskie Góry

I m. tytuł Mistrzyni Śląska – Małgorzata Dadzibug – kat kumite open
II m. tytuł Wicemistrzyni Śląska – Dorota Michałek – kat. kumite open
I m. drużynowo – kat kumite kobiet


MAJ

4-5.05 – XXIII Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Seniorów – Gdańsk

II m. tytuł Wicemistrzyni Polski – Małgorzata Dadzibug – kat. kumite do 62 kg
II m.. tytuł Wicemistrzyni Polski – Dorota Michałek – kat. kumite pow. 62 kg
I m. drużynowo w kat. kumite kobiet


25-26.05 – Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin Seniorów – Volos (Grecja)

I m. tytuł Mistrza Europy – Eugeniusz Dadzibug – kat. kumite 80 kg
udział Dorota Michałek
I m. drużynowo


CZERWIEC

8.06 – II Mistrzostwa Zagłębia Karate Kyokushin Seniorów – Dąbrowa Górnicza

I m. Marek Sojka – kat. kumite 70 kg
II m. Monika Stark – kat. kata
III m. Tomasz Staszak – kat. kumite pow. 70 kg
III m. Agnieszka Dudek – kat. kata
IV m. Tomasz Rosikoń – kat kumite 65 kg
IV m. Jarosław Mielniczuk – kat. kumite pow. 70 kg
II m. drużynowo


PAŹDZIERNIK

Puchar Polski Karate Kyokushin Seniorów – Gdynia

II m. Monika Chodur – kat. kumite do 62 kg


Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Seniorów – Walia

zakwalifikowanie się do 1/8 finału – Eugeniusz Dadzibug – kat. kumite do 80 kg


GRUDZIEŃ

7-8.12 – VII Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorek Kyokushin Karate – Grudziądz

I m. tytuł Mistrzyni Polski – Małgorzata Dadzibug – kat. kata
II m. tytuł Wicemistrzyni Polski – Agnieszka Dudek – kat. clicker
II m tytuł Wicemistrza Polski – Marek Sojka – kat. kumite 75 kg
III m. Monika Stark – kat. kata
I m. drużynowo

Wróć do góry