Witamy na stronie Sosnowieckiego Klubu Karate

Shihan Eugeniusz Dadzibug

Shihan Eugeniusz Dadzibug

Witamy w Sosnowcu – drugim pod względem liczby mieszkańców mieście katowickiej aglomeracji, ważnym ośrodku przemysłowym, usługowym, naukowym i kulturalnym. Jest tutaj klimat, który współtworzą pamiątki przeszłości, będące świadectwem duchowego i industrialnego życia poprzednich pokoleń, jak również osiągnięcia mieszkańców i gospodarzy miasta w dniu dzisiejszym.

Sosnowiecki Klub Karate realizuje zadania sportowego szkolenia dzieci i młodzieży przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego WKFSIT w Sosnowcu.

Chcesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa, nauczyć się skutecznej samoobrony, poprawić sprawność fizyczną, wystartować w zawodach sportowych i zaprezentować się na arenie krajowej, czy międzynarodowej, osiągnąć satysfakcję i radość życia? Zapraszamy na treningi KARATE KYOKUSHIN. Nasz klub prowadzi zajęcia dla wszystkich grup wiekowych i stopni wtajemniczenia, dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży, dorosłych i seniorów, dla grup początkujących, a także średniozaawansowanych, zaawansowanych, zawodników oraz instruktorów.

Kyokushin Karate To sztuka prawdziwej walki Przełamanie strachu, bycie silnym i pewnym siebie …SPRÓBUJ I TY…

Karate     –     Siłownia     -     Aerobik     –     Tae-bo     –     Joga     -      Zumba

Chcesz poprawić formę fizyczną, kondycję, zrzucić zbędne kilogramy, czynnie odpocząć, zrelaksować się? Przyjdź do nas! Zapraszamy na zajęcia aerobiku, tae-bo, jogi oraz na zajęcia w profesjonalnej, klimatyzowanej siłowni.
NA PEWNO ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE…

Shihan Eugeniusz Dadzibug 5 Dan
Prezes SKK

Wróć do góry