WYNIKI TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO KARATE SHIN KYOKUSHIN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SOSNOWCA 3 GRUDNIA 2016
KATEGORIA KATA DZIEWCZĘTA:
Rocznik 2007-2006
I Taczała Olena
II Łój Weronika
III Zasada Oliwia
IV Mrozowicz Emilia
V Mrozowicz Kamila
Rocznik 2005-2004
I Żyła Estera
II Kurkowska Anastazja
III Filipowska Aleksandra
KATEGORIA KATA CHŁOPCY:
Rocznik 2009-2008
I Dudziński Aleksander
II Łój Dariusz
III Konopka Michał
IV Wójtowicz Iwo
Rocznik 2007
I Omyliński Jakub
II Białach Dawid
III Gawor Wiktor
IV Krężel Tomasz
Rocznik 2006-2005
I Stachura Beniamin
II Pluta Igor
III Taraska Jakub
IV Gawor Igor
V Kieżel Jakub
VI Zmarlak Maciej
Rocznik 2004-2003
I Królikowski Patryk
II Dworak Dawid
III Magdyj Oliwier
IV Piasecki Oskar
V Nowak Piotr
KATEGORIA KUMITE DZIEWCZĘTA:
Rocznik 2010
I Jaros Anna
II Antończak Amelia
III Polaczkiewicz Maria
III Kaczmarzyk Daria
Rocznik 2010-2008
I Walutek Maja
II Ziółkowska Oliwia
III Cieślik Małgorzata
Rocznik 2009-2007
I Kazimierczak Maria
II Rorbach Maja
III Madeksza Joanna
Rocznik 2007-2006
I Anasz Sylwia
II Taczała Olena
III Możdżeń Jagoda
III Zasada Oliwia
Rocznik 2005-2004
I Żyła Estera
II Kubala Anna
III Kurkowska Anastazja
KATEGORIA KUMITE CHŁOPCY:
Rocznik 2012-2011
I Kwiecień Damian
II Denisiuk Leon
III Zawartka Miron
III Piekarski Mikołaj
Rocznik 2011-2010
I Ziębowicz Paweł
II Żurek Eryk
III Czepczyk Fabian
Rocznik 2009
I Będkowski Filip
II Czerniak Oliwier
III Woźniak Mateusz
III Zawada Maciej
Rocznik 2009-2007
I Szczerba Piotr
II Pytel Bartosz
III Marenin Igor
Rocznik 2008
I Dudziński Aleksander
II Piekarski Igor
III Kokoszka Mikołaj
III Konopka Michał
Rocznik 2007
I Gawor Wiktor
II Omyliński Jakub
III Białach Dawid
Rocznik 2006
I Zmarlak Maciej
II Pluta Igor
III Grabowski Jakub
III Gawor Igor
Rocznik 2005-2004
I Magdyj Oliwier
II Dworak Dawid
III Stachura Beniamin
III Nowak Piotr
Rocznik 2003
I Ogrodniczak Igor
II Piasecki Oskar
III Urbańczyk Kamil
Sosnowiecki Klub Karate Dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju i gratuluje zwycięzcom! OSU!