W sobotę 13 grudnia odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Sosnowca organizowany przez Sosnowiecki Klub Karate. Współorganizatorem imprezy był Urząd Miasta Sosnowiec.
Ponad stu zawodników biorących udział w Turnieju rywalizowało w kategoriach Kata i Kumite. Puchary, medale i dyplomy wręczali: Prezydent Miasta Sosnowiec Arkadiusz Chęciński, Dyrektor MOSiR Rafał Łydek oraz organizator Shihan Eugeniusz Dadzibug.

Główną atrakcją, oprócz zawodów był również Święty Mikołaj, który zadowolonym dzieciakom rozdawał paczki z prezentami.

Turniej Mikołajkowy 2014 cieszył nas wspaniałą rodzinną atmosferą radości, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

WYNIKI TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO 2014

KATA GIRLS 2001 – 2002

I miejsce Tarnas Karolina

II miejsce Goj Vanessa

III miejsce Wikarek Natalia

IV miejsce Szota Zuzia

 

KATA GIRLS 2003 – 2008

I miejsce Żyła Estera

II miejsce Krężel Emilia

III miejsce Karwacka Gosia

 

 

KATA BOYS 1999 – 2001

I miejsce Tomecki Igor

II miejsce Szczotka Jan

III miejsce Błaszczyk Marcin

IV miejsce Madej Łukasz

V miejsce Rauba Filip

VI miejsce Duran Jakub

 

KATA BOYS 2003 – 2004

I miejsce Hajduk Norbert

II miejsce Hajduk Seweryn

III miejsce Pieczarka Maciej

IV miejsce Magdyj Oliwier

V miejsce Dworak Dawid

VI miejsce Bałaga Filip

 

KATA BOYS 2005 – 2006

I miejsce Taraska Kuba

II miejsce Stachura Beniamin

III miejsce Bula Mateusz

 

KATA BOYS 2007 – 2008

I miejsce Zmarlak Maciej

II miejsce Pluta Igor

III miejsce Bielski Tymoteusz

IV miejsce Bajerski Bartek

V miejsce Gawor Igor

VI miejsce Witek Franek

VII miejsce Karwacki Jan

VIII miejsce Śliwka Kuba

 

KUMITE GIRLS 2001

I miejsce Wikarek Natalia

II miejsce Goj Vanessa

 

KUMITE GIRLS 2003 – 2004

I miejsce Krężel Emilia

II miejsce Zapałowicz Karolina

III miejsce Żyła Estera

 

KUMITE GIRLS 2006 – 2007

I miejsce Anasz Sylwia

II miejsce Możdżeń Jagoda

III miejsce Mańka Amelia

III miejsce Taczała Olena

 

KUMITE GIRLS 2008– 2009

I miejsce Jania Alicja

II miejsce Stępnik Hania

III miejsce Karwacka Gosia

III miejsce Ziółkowska Oliwia

 

 

KUMITE BOYS 1984 – 1992

I miejsce Zawadzki Łukasz

II miejsce Kwiecień Krystian

III miejsce Stan-Ostasevici Aleksander

 

KUMITE BOYS 1999 – 2000

I miejsce Tomecki Igor

II miejsce Szczotka Jan

III miejsce Rauba Filip

III miejsce Błaszczyk Marcin

V miejsce Skwara Tomasz

 

KUMITE BOYS 2001

I miejsce Madej Łukasz

II miejsce Duran Jakub

III miejsce Frugalski Maciej

III miejsce Boś Kamil

 

KUMITE BOYS 2002 – 2003

I miejsce Hajduk Norbert

II miejsce Popek Norbert

III miejsce Balon Dominik

III miejsce Michałowski Jan

V miejsce Ogrodniczak Igor

VI miejsce Pietrzak Adrian

 

KUMITE BOYS 2004 ciężka

I miejsce Bałaga Filip

II miejsce Nyga Bartek

III miejsce Pieczarka Maciej

III miejsce Magdyj Oliwier

V miejsce Frugalski Jakub

VI miejsce Lisek Jan

 

KUMITE BOYS 2004 lekka

I miejsce Hajduk Seweryn

II miejsce Nawrocki Bartłomiej

III miejsce Dworak Dawid

III miejsce Szczotka Jeremi

VI miejsce Dąbrowski Stanisław

VII miejsce Urgacz Michał

VIII miejsce Walutek Dominik

IX miejsce T okarski Kacper

 

KUMITE BOYS 2005 ciężka

I miejsce Bula Mateusz

II miejsce Wiliński Michał

III miejsce Krotowski Łukasz

 

KUMITE BOYS 2005 lekka

I miejsce Szczepański Filip

II miejsce Jastrząb Kuba

III miejsce Walasek Bartek

III miejsce Taraska Kuba

V miejsce Porębski Oskar

VI miejsce Stachura Beniamin

VII miejsce Jastrząb Bartek

VIII miejsce Madej Kuba

 

KUMITE BOYS 2006 – 2007 ciężka

I miejsce Ścibek Paweł

II miejsce Zmarlak Maciej

III miejsce Gawor Igor

III miejsce Bielski Tymek

V miejsce Pluta Igor

VI miejsce Grabowski Jakub

VII miejsce Gawor Wiktor

 

KUMITE BOYS 2006 – 2007 średnia

I miejsce Pająk Patryk

II miejsce Krężel Tomasz

III miejsce Balon Marek

III miejsce Witek Franciszek

V miejsce Paliwoda Kuba

VI miejsce Rączy Oskar

 

KUMITE BOYS 2006 – 2007 lekka

I miejsce Rogacz Filip

II miejsce Broda Karol

III miejsce Dudziński Aleksander

III miejsce Pająk Filip

V miejsce Kubiak Jakub

VI miejsce Ligudziński Bartek

VII miejsce Kaszuba Oliwier

VIII miejsce Madej Filip

 

KUMITE BOYS 2008 – 2009

I miejsce Karwacki Jan

II miejsce Piekarski Igor

III miejsce Nyga Kacper

III miejsce Kokoszka Mikołaj

V miejsce Kania Oskar

VI miejsce Lisek Jacek

VII miejsce Woźniak Mateusz

VIII miejsce Golicki Konrad