Dnia 4 sierpnia zakończył się Obóz Letni Łazy 2017 zorganizowany przez Sosnowiecki Klub Karate. Mimo początkowych złych prognoz w tym roku polskie morze obfitowało w słońce. Głównym celem wyjazdu były treningi przygotowujące zawodników do turniejów rangi krajowej i zagranicznej zarówno w kata jak i kumite. Oprócz treningów, wycieczek i plażowania program obozu zawierał wiele atrakcji rekreacyjno-sportowych takich jak zawody sumo, przeciąganie liny, piłka nożna, kettlebell. Na wyróżnienie zasługują zwycięzcy obozowego turnieju kata

w kategorii do lat 10:

1 miejsce TaczałaOlena

2 miejsce Piekarski Igor

3 miejsce Łój Dariusz

W kategorii od lat 11:

1 miejsce Królikowski Patryk

2 miejsce Dadzibug Florentyna

3 miejsce Siwicki Mateusz

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w tych zawodach. Pod koniec obozu odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu i dan.

Wszystkim obecnym na obozie serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału, a tych którzy w tym roku się z nami nie zabrali zachęcamy do przeżycia tej przygody już w przyszłym roku na kolejnym Letnim Obozie Karate Kyokushin. Tych z was którzy są niecierpliwi i przyszłe wakacje to zbyt odległy termin, zapraszamy na Obóz Zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej który rozpocznie się 27 stycznia 2018 roku. OSU!