Archiwum roku 2019

Dyplom uczestnika Turnieju Mikołajkowego

Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin 2008

6 grudnia 2008 roku w hali sportowej „Niwka” przy ulicy Orląt Lwowskich w Sosnowcu odbył się Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był Sosnowiecki Klub Karate a współorganizatorem Urząd Miejski Wydział Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz MOSiR Sosnowiec. Rolę głównego sędziego pełnił sensei Eugeniuz Dadzibug 4 dan, a sędziami maty byli: sensei Zbigniew Zieliński [...]
Turniej Mikołajkowy Karate 2008

Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin 06.12.2008

Dnia 6 grudnia 2008 roku Sosnowiecki Klub Karate wraz z Urzędem Miejskim w Sosnowcu - Wydział Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji organizuje Turniej Mikołajkowy Karate Kyokushin.
Koszalin 2008

Medale do kolekcji

Bardzo dobrze zaprezentowali się karatecy, podopieczni sensei Eugeniusza i Małgorzaty Dadzibug z Sosnowieckiego Klubu Karate, podczas rozegranego w Koszalinie V Pucharu Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. W zawodach tych sosnowiczanie wywalczyli pięć medali: dwa srebrne i trzy brązowe, a także kilkakrotnie plasowali się tuż przy podium.
Słowacja 2008

Sukces zawodników Sosnowieckiego Klubu Karate na Słowacji

4 października 2008 roku na Słowacji w miejscowości Muzla koło Sturova odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Kata i Kumite z udziałem ekip Słowacji, Czech, Węgier, Niemiec, Austrii oraz Polski. Z Sosnowca wystartowało sześciu zawodników pod opieką sensei Eugeniusza Dadzibuga 4 Dan.
Sieradz 2008 - triumfatorzy

Sieradzki Turniej obfity w medale

27 września 2008 roku w Sieradzu odbył się XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. W zawodach wzięło udział ponad stu zawodników z 14 ośrodków z Polski, Republiki Czech i Słowacji, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencji kata oraz kumite. Wśród nich nie mogło zabraknąć zawodników Sosnowieckiego Klubu Karate, którzy pracowicie przygotowywali się, aby obronić zeszłoroczne tytuły.
Rowy 2008 - wspólna fotka

Letnia Akademia Karate 2008 – podsumowanie

Naszą relację z wakacji rozpoczynamy od informacji o pojawieniu się kolejnego czarnego pasa w Sosnowieckim Klubie Karate. Prezes i Główny instruktor SKK - sensei Eugeniusz Dadzibug 4 Dan został powołany do prowadzenia XXXV Międzynarodowego Wschodnioeuropejskiego Obozu w Krakowie. Wśród 350 uczestników znalazł się zawodnik naszego klubu Maciej Grzyb. Podczas obozu Maciej przystąpił przed japońską komisją do egzaminu na I stopień mistrzowski, który ukończył z wynikiem pozytywnym i jednocześnie dołączył do grona posiadaczy czarnych pasów.
Drużyny narodowe

Austriackie medale

244 karateka z 8 krajów europejskich (w tym Austrii, Polski, Niemiec, Bułgarii, Holandii, Serbii, Słowacji i Czech) walczyło o tytuł Najlepszego na odbywających się Otwartych Mistrzostwach Austrii Kyokushin Karate. Na wiedeńskich matach zmierzyli się czołowi zawodnicy Starego Kontynentu - w tym wielokrotni medaliści Mistrzostw Europy i zawodów krajowych.
Zawodnicy i sędziowie

Sukces sosnowieckiego kyokushin na Międzynarodowym Turnieju w Świnoujściu

W Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego nr 1 przy ul. Witosa 12 w Świnoujściu, odbył się IV Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin. Honorowy Patronat nad tymi zawodami objęli: Ambasada Japonii, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydent Miasta Świnoujścia. Patronat medialny sprawowali: TVP INFO, Polskie Radio Szczecin, Głos Szczeciński, Telewizja Słowianin, Telewizja Świnoujście.
Mowa powitalna

Japoński festyn sportowo-rekreacyjny

W dniu 28.05.2008 r. z okazji Turnieju Miast i Gmin, Dnia Dziecka (Kodomo-no hi) oraz Sosnowiecki Klub Karate zorganizował w ogrodach swojej siedziby Japoński Festyn Sportowo-Rekreacyjny.
Japoński festyn 2008

Zaproszenie na japoński festyn sportowo-rekreacyjny

28 MAJA 2008 ROKU O GODZINIE 17.00 SOSNOWIECKI KLUB KARATE ZAPRASZA DO SWOJEJ SIEDZIBY NA: JAPOŃSKI FESTYN SPORTOWO-REKREACYJNY W programie: pokaz: origami. kaligrafii połączonej z nauką języka japońskiego w wykonaniu pani Aiki Mie Japońskie Igrzyska Olimpijskie pamiątkowe zdjęcia z Japonką poczęstunek i degustacja sushi FESTYN ODBĘDZIE SIĘ Z OKAZJI TURNIEJU MIAST I GMIN, DNIA DZIECKA ORAZ DNI SPORTU UWAGA: ZBIÓRKA NA FESTYN O GODZINIE 16.30

Wróć do góry