Archiwum roku 2015

Turniej Mikołajkowy Kyokushin Karate

15 grudnia 2007 roku w hali sportowej MOSiR przy ulicy Żeromskiego w Sosnowcu odbył się Turniej Mikołajkowy Kyokushin Karate. Organizatorem zawodów był Sosnowiecki Klub Karate, a współorganizatorem Urząd Miejski Wydział Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz MOSiR Sosnowiec. Rolę głównego sędziego pełnił sensei Eugeniusz Dadzibug, a sędzią maty był sensei Zbigniew Zieliński z Chrzanowa.
Turniej mikołajkowy 2007

Turniej Mikołajkowy Kyokushin Karate – 15.12.2007 Sosnowiec

WYNIKI KUMITE KUMITE DZIECI ROCZNIK 2000 I MŁODSZE-DZIEWCZYNKI I – KWIECIEŃ AGATA II – DADZIBUG LAURA III – KUBICA JOANNA III – KOPROWSKA KAROLINA IV – STREJCZYK SANDRA V – KARLIK MARTYNA VI – MŁYNARSKA OLGA

Turniej Mikołajkowy Kyokushin Karate 2007

I. ORGANIZATOR: Sosnowiecki Klub Karate ul. Andersa 1A 41-200 Sosnowiec tel/fax (032)266-30-00 www.kyokushinkai.pl e-mail: klub@kyokushinkai.pl
Legnica 2007

Sosnowieccy karatecy w czołówce Mistrzostw Polski

W legnickim hotelu Qubus rozegrano 8 Mistrzostwa Polski Open i Kata w Karate Kyokushin. Na starcie stanęła czołówka polskiego kyokushin – 73 zawodników i zawodniczek z 31 klubów, w tym wielokrotni medaliści Mistrzostw Europy i Polski z ubiegłych lat.

Wrócili z medalem

W dniach 19, 20, 21 października 2007 roku na obiektach sportowych „Stadionu Śląskiego” w Chorzowie odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate. Impreza zgromadziła na starcie 160 zawodników z 48 ośrodków. Organizatorem zawodów był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „Czarni” w Katowicach, a patronat honorowy nad imprezą sprawował Prezydent Miasta Katowice Pan Piotr Uszok. Zmagania [...]
Sieradz 2007

Brązowa drużyna Turnieju

Zawodnicy Sosnowieckiego Klubu Karate z powodzeniem wystartowali w XI Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza, który odbył się 29 września 2007 roku.
Dźwirzyno - zostawili zabawki

Wspomnienia z wakacji

Tegoroczna Letnia Akademia Karate, czyli cykl zajęć rekreacyjno-sportowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych trwała od 25 czerwca do 30 sierpnia tj. 67 dni. Jej organizatorem był tradycyjnie Sosnowiecki Klub Karate, Urząd Miejski oraz MOSiR Sosnowiec.
Wiedeń 2007

Sukces zawodników Sosnowieckiego Klubu Karate w Austrii

Dziesięcioosobowa drużyna Sosnowieckiego Klubu Karate wróciła z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Open i Kata, który odbył się w stolicy Austrii-Wiedniu z 10 medalami.
Opat i jego ludzie

Dzień w Klasztorze Shaolin

Sosnowiecki Klub Karate Kyokushin zorganizował „Dzień otwarty w Klasztorze Shaolin”. Pod nadzorem opata Eugeniusza Dadzibuga oraz jego asystentek i asystentów odbył się egzamin na wojowników klasztoru, w którym brali udział adepci w wieku od lat kilku do kilkudziesięciu.
Częstochowa 2007

Sosnowiczanie górą

Fantastycznie zaprezentowali się zawodnicy Sosnowieckiego Klubu Karate podczas rozgrywanego 9 czerwca 2007 r. w Częstochowie Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy.
Wróć do góry